Oderská Mlýnice logo

Načítání...

Pamětní trička

oderská mlýnice lesy čr

Pamětní trička

Originální ročníkové tričko s logem našeho závodu v pánské nebo dámské verzi si lze objednat při přihlášení on-line nejpozději 8 dní před termínem závodu.

Originální ročníkové tričko s logem našeho závodu v pánské nebo dámské verzi si lze objednat při přihlášení on.line nejpozději 8 dní před termínem závodu. Trika s logem závodu se vyrábí pouze na základě objednávek a později na místě je nelze zakoupit.

Pokud nechcete čekat na závod a chcete si tričko užít co nejdříve – můžete objednávat nyní i přímo zde:

Dámské / PánskéChcete si kromě skvělého sportovního zážitku odvézt z našeho závodu také něco na památku? Navštivte v areálu zázemí moderní přívěs Boutique KPŽ – prodejní stánek plný hezkých upomínkových předmětů, jako jsou hrníčky s logem 20 let, originální cyklistické dresy a funkční doplňky, pamětní seriálová trička, bidony a další nezbytné doplňky či vychytávky pro každého bikera jako ponožky, žabky, kšiltovky, tašky, blatníčky, stínítka nebo šikovné pouzdro na doklady, klíče a peníze Poc Pac. Oblečení si můžete vyzkoušet přímo v karavanu, kde je umístěna malá šatna, a platit můžete i bezhotovostně platební kartou. Boutique KPŽ je také místem, kde si vyzvednete předem objednaná pamětní trička k závodu.

Ukázka dětských triček, které si můžete objednat předem, či zakoupit na místě:

Základní informace

TERMÍN: sobota 26.9.2020
Hlavní organizátor: 2K - BIKE CLUB Odry z.s.
IČ: 26542129
Tel: 608 424 510
E-mail: posta@2k.cz
Informace podá: Cyklistická prodejna 2K SPORT
Hranická 26, 742 35 Odry
Tel: 739 201 380
www.2k.cz
START a CÍL: Areál dětského tábora Spálovský mlýn
Klokočůvek u Oder, Moravskoslezský kraj
GPS: 49°43´15.856“N, 17°43´43
V PŘÍPADĚ PROBLÉMŮ: V případě problémů s přihlášením či platbou startovného kontaktujte administraci přihlášek na registrace@kolopro.cz
Vzhledem k nepředvídatelným skutečnostem jsou všechny časy orientační a mohou se mírně posunout.

Konání akce umožnil podnik Lesy České republiky, s.p., jsou to i Vaše lesy, chovejme se tady ohleduplně -upozorňujeme na přísný zákaz táboření v lesích mimo vyznačená místa a na zákaz rozdělávání ohňů v lese.

Závody probíhají v souladu s pravidly seriálu Kolo pro život, jejichž aktuální znění najdete zde

Regionární partneři

Moravskoslezský kraj Odry SSI Schafer
K&V Top 2K Sport Odry Alfa s.r.o. Semperflex Optimit
Peak Trade Piešťanský X-Force Betula Goz Gastro Nábytek Noel Czech Bag MAT plasty Ypsilon Plus Kahim Christeyns H+D elektromontáže Elektromontáže Pařenica Stanislav Odry Rigó Wild Skin
Heřmánky Spálov Luboměř

Partneři

2018 © 2K- BIKE CLUB Odry z.s. | Made by BePerspective